Informace pro návštěvníky města

Chystáte se o víkendu 17. – 19. června navštívit Český Krumlov? Potom bychom vás chtěli upozornit na fakt, že v pátek 17. a v sobotu 18. června 2022 bude z důvodu konání Slavností pětilisté růže vstup do města možný pouze s platnou vstupenkou.

Platí i pro návštěvníky města ubytované v ubytovacích zařízeních v historickém centru a pro organizované skupiny. Objednávky vstupenek pro organizované skupiny zasílejte elektronicky na vstupenky@divadlock.cz.

Noční vlaky Č. Krumlov - Č. Budějovice pro návštěvníky Slavnosti pětilisté růže

K návratu domů můžete využít mimořádné noční vlaky do Českých Budějovic! V pátek vlak odjíždí z Českého Krumlova v 00:20 hod. a v sobotu v 00:45 hod. Podrobný jízdní řád si můžete stáhnout zde.

 

 
 
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: