Vstupné, předprodej

Ceník vstupného 

Vstupenky jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu v on-line předprodeji anebo na pokladně Infocentra Český Krumlov (náměstí Svornosti), a to do 16. června 2023 14:00. Následně lze vstupenky zakoupit na místě, tj. na pokladnách umístěných u vstupních bran. 

Dospělí

předprodej: 300 Kč
na místě: 350 Kč

Organizované skupiny nad 10 osob

předprodej: 250 Kč
na místě: 350 Kč

Rodinné vstupné (2 + max. 3)

předprodej: 700 Kč
na místě: 800 Kč

Studenti a děti od 6 do 15 let

předprodej: 200 Kč
na místě: 250 Kč

Obyvatelé města

předprodej: 175 Kč

Obyvatelé města - rodinné vstupné (2 + max. 3)

předprodej: 500 Kč

Zvýhodněný on-line předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek běží od 24. března 2023 do 16. června 2023 ve 14:00. Při vstupu na akci vám bude na základě předložení e-ticketu vydána NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA z odolného materiálu, který umožňuje bezproblémové vícedenní používání. E-ticket lze vytisknout, nebo předložit v mobilním telefonu.

Využít můžete tyto platební metody: platební karty, převod, platba na fakturu, GooglePay, ApplePay, aplikace Twisto a kartami benefitních společností Edenred, eBenefity, Benefity, Benefit plus a nově i Sodexo.

Upozorňujeme, že k nákupu je připočítáván servisní poplatek ve výši 15,- Kč za jednu objednávku bez ohledu na celkovou výši objednávky.

Prodej vstupenek na místě

V termínu konání akce lze vstupenky zakoupit na pokladnách umístěných u vstupu (viz. mapa), a to pouze v hotovosti. Bude vám vydána NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA z odolného materiálu, který umožňuje bezproblémové vícedenní používání. Na místě lze zakoupit všechny uvedené typy vstupenek, kromě vstupenky za zvýhodněnou cenu pro obyvatele města.

Kategorie vstupenek

Dospělí – základní vstupné

Hromadné objednávky, organizované skupiny
Za organizované skupiny se považují skupiny nad 10 osob. Povinnou součástí objednávky je uvedení názvu a IČ objednatele.

Vstupné pro hosty ubytované v historickém centru města
Hosté si mohou vstupenky všech kategorií zakoupit za zvýhodněnou cenu (-20 %) prostřednictvím on-line předprodeje s uplatněním slevového kódu, který získají na vyžádání přímo od daného ubytovacího zařízení.

Vstupenky pro obyvatele města
Obyvatelé města mohou zakoupit zvýhodněné vstupenky pouze v předprodeji, a to on-line předprodeje anebo v Infocentru na náměstí Svornosti. Novinkou je zvýhodněné rodinné vstupné pro obyvatele města (2 + max. 3 děti od 6 do 15 let). O podrobnostech předprodeje budou informovat Noviny města.

Vstupenky pro studenty a děti od 6 do 15 let
Za studenty se považují držitelé ISIC a ITIC karet, platné studijní průkazy na dané období.

Rodinné vstupné
Novinkou letošního ročníku je možnost zakoupení rodinné vstupenky pro rodiny s dětmi (2 + max. 3 děti od 6 do 15 let).

Vstup zdarma poskytujeme:
Dětem do 6 let
Návštěvníkům v autentických historických kostýmech (gotika, renesance)
Držitelům průkazů ZTP a ZTP/P

Důležitá upozornění:

Slavnosti pětilisté růže se konají v historickém centru města Český Krumlov a po dobu jejich konání platí povolení zvláštního užívání komunikace a uzavírka pozemní komunikace dle § 24 zákona o pozemních komunikacích. Zároveň Rada Český Krumlov města vydala souhlas vlastníka pozemní komunikace a souhlas s výběrem vstupného na tuto kulturní akci. Práva dle § 24 odst. 4 zákona č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích jsou zachována.

Upozorňujeme návštěvníky, že historické centrum města je v pátek a sobotu uzavřeno pro dopravu. Návštěvníci jsou povinni dodržovat platný návštěvní řád, který je zveřejněn na oficiálních webových stránkách Slavností pětilisté růže.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: