Vstupenky

Ceník vstupenek 2024

Vstupenky v předprodeji do 31.5. v předprodeji od 1.6. do 21.6. 14:00 prodej na místě i online od 21.6. 14:00
Dospělý 300 Kč / 14 € 350 Kč / 17 € 400 Kč / 19 €
Skupiny nad 10 osob 250 Kč / 12 € 300 Kč / 14 € 350 Kč / 17 €
Studenti do 26 let a děti 6–15 let 200 Kč / 9 € 250 Kč / 12 € 300 Kč / 14 €
Rodinné vstupné (2+max. 3), (1+max. 3) 700 Kč / 33 € 800 Kč / 38 € 900 Kč / 43 €
Obyvatelé města - 175 Kč pouze online
175 Kč
Obyvatelé města – rodinné vstupné (2+max. 3), (1+max. 3) - 500 Kč pouze online
500 Kč

Vstupné se vztahuje na pátek a sobotu, v neděli je vstup zdarma.

Upozornění: Ke vstupnému zakoupenému v on-line prodeji je navíc účtován distribuční poplatek prodejce ve výši 3 %, při platbou poukázkami 5 %.

Zvýhodněný on-line předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek je rozdělen do dvou etap. Nejvýhodněji zakoupíte vstupenky do 31. 5. 2024. Ukončen bude předprodej 21. 6. 2024 ve 14:00. I po tomto termínu lze využít on-line prodeje vstupenek, ovšem již za ceny platné na místě (nevztahuje se na obyvatele Českého Krumlova viz níže).

Při vstupu na akci vám bude na základě předložení e-ticketu vydána NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA z odolného materiálu, který umožňuje bezproblémové vícedenní používání. E-ticket lze předložit vytištěný nebo zobrazit v mobilním telefonu. 

Při nákupu vstupenky on-line můžete využít tyto platební metody: Platební karta, Google Pay, Apple Pay, QR platba nebo bankovní převod, Twisto Pay, Endered Benefits karta, eBenefit karta od UP ČR, Benefit Plus, Benefity, Sodexo.

Prodej vstupenek na místě

Vstupenky lze zakoupit v pokladnách umístěných u vstupu na slavnosti (viz mapa). Platby jsou možné pouze v hotovosti. Vydána vám bude NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA z odolného materiálu, který umožňuje bezproblémové vícedenní používání.

Na místě lze zakoupit všechny uvedené typy vstupenek, kromě zvýhodněných vstupenek pro obyvatele města.

Kategorie vstupného

Základní vstupné – dospělí  

Hromadné objednávky, organizované skupiny

Zvýhodněné vstupné je nabízeno pro skupiny nad 10 osob. Vstupenku lze zakoupit on-line přes tento web jak v předprodeji, tak i v průběhu konání slavností. 
Vstupenky na fakturu lze objednat nejpozději do 10 pracovních dnů před začátkem akce (doručení jako e-ticket nebo na adresu). Pro vystavení faktury vyplňte tento formulář
Při vstupu na akci bude na základě předložení e-ticketu vydána všem členům skupiny NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA.

Vstupné pro hotelové hosty

Hosté ubytovaní v historickém centru města si mohou vstupenky zakoupit prostřednictvím on-line prodeje s uplatněním slevového kódu, který jim elektronicky zašle dané ubytovací zařízení.

Vstupenky pro občany města

Zvýhodněné vstupné je poskytováno obyvatelům města s trvalým bydlištěm v Českém Krumlově a rovněž uprchlíkům z Ukrajiny ubytovaným v Českém Krumlově (po předložení dokladu). Zvýhodněné vstupenky nelze zakoupit na branách do města ve dnech slavností, zajistit si je můžete těmito způsoby:

  • on-line přes tento web jak v předprodeji, tak i v průběhu konání slavností. Emailem vám bude doručen e-ticket. Slevovým kódem pro zvýhodněné vstupné je rodné číslo. 
  • v Infocentru na náměstí Svornosti (rovněž na základě rodného čísla), avšak pouze do pátku 21. 6. do 14:00. Dostanete papírovou vstupenku.

Při vstupu na slavnosti se prokážete e-ticketem nebo vstupenkou zakoupenou v Infocentru a obdržíte NÁRAMKOVOU VSTUPENKU.

Vstupenky pro studenty a děti od 6 do 15 let

Za studenty se považují držitelé ISIC karet a platných studijních průkazů pro dané období.

Rodinné vstupné

Rodinné vstupenky jsou pro 1 nebo 2 dospělé osoby a maximálně 3 děti od 6 do 15 let.

Vstup zdarma

  • děti do 6 let
  • návštěvníci v autentických historických kostýmech (gotika, renesance)
  • držitelé průkazů ZTP a ZTP/P
  • v neděli 23. června 2024

Důležitá upozornění

Slavnosti pětilisté růže se konají v historickém centru města Český Krumlov a po dobu jejich konání platí povolení zvláštního užívání komunikace a uzavírka pozemní komunikace dle § 24 zákona o pozemních komunikacích. Zároveň Rada městaČeský Krumlov vydala souhlas vlastníka pozemní komunikace a souhlas s výběrem vstupného na tuto kulturní akci. Práva dle § 24 odst. 4 zákona č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích jsou zachována.

Upozorňujeme návštěvníky, že historické centrum města je v pátek a sobotu uzavřeno pro dopravu. Návštěvníci jsou povinni dodržovat návštěvní řád

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: