Vstupenky

Ceník vstupenek 2024

Vstupenky předprodej do 31.5. předprodej od 1.6. do 21.6 14.00 h. na místě od 21.6. 14.00 h.
Dospělý 300 Kč / 14 € 350 Kč / 17 € 400 Kč / 19 €
Organizované skupiny nad 10 osob 250 Kč / 12 € 300 Kč / 14 € 350 Kč / 17 €
Studenti do 26 let a děti 6 - 15 let 200 Kč / 9 € 250 Kč / 12 € 300 Kč / 14 €
Rodinné vstupné (2 + max. 3), (1 + max. 3) 700 Kč / 33 € 800 Kč / 38 € 900 Kč / 43 €
Obyvatelé města - 175 Kč -
Obyvatelé města - rodinné vstupné (2 + max. 3), (1 + max. 3) - 500 Kč -

Upozornění: k vstupnému zakoupenému v on-line předprodeji je účtován distribuční poplatek prodejce ve výši 3 %, při uplatnění poukázek 5 %

Po ukončení zvýhodněného předprodeje bude možno zakoupit si vstupenky i formou on-line prodeje, ovšem již za ceny platné na místě.

Vstupné se vybírá jen v pátek a v sobotu, v neděli je vstup zdarma.

Informace o zvýhodněném on-line předprodeji vstupenek

Předprodej vstupenek je rozdělen do dvou etap. Nejvýhodněji zakoupíte vstupenky do 31.5.2024.

Předprodej bude zahájen v březnu 2024 a bude ukončen 21. 6. 2024 ve 14:00. I po tomto termínu lze využít on-line prodeje vstupenek, ovšem již za ceny platné na místě.

Vstupenky lze takto zakoupit za zvýhodněných podmínek a v pohodlí domova prostřednictvím nákupního formuláře na www.slavnostipetilisteruze.cz. E-ticket lze vytisknout, nebo předložit v mobilním telefonu. Při vstupu na akci vám bude na základě předložení e-ticketu vydána NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA z odolného materiálu, který umožňuje bezproblémové vícedenní používání.

Využít můžete tyto platební metody: Platební karta, Google Pay, Apple Pay, QR platba nebo bankovní převod, Twisto Pay, Endered Benefits karta, eBenefit karta od UP ČR, Benefit Plus, Benefity, Sodexo.

Informace o prodeji vstupenek na místě

Vstupenky lze zakoupit též přímo na místě v pokladnách umístěných u vstupu (viz. mapa), a to pouze v hotovosti. Bude vám vydána NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA z odolného materiálu, který umožňuje bezproblémové vícedenní používání.

Na místě lze zakoupit všechny uvedené typy vstupenek, kromě vstupného pro obyvatele města.

Kategorie vstupenek

Dospělí – základní vstupné

Hromadné objednávky, organizované skupiny

Za organizované skupiny se považují skupiny nad 10 osob. Povinnou součástí objednávky je uvedení názvu a IČ objednatele.

Při vstupu na akci bude na základě předložení vstupenky vydána všem členům skupiny NÁRAMKOVÁ VSTUPENKA.

Vstupenky na fakturu lze objednat nejpozději do 10 pracovních dnů před začátkem akce (doručení jako e-ticket nebo na adresu).

Vstupné pro hotelové hosty

Zvýhodněné vstupné pro hotelové hosty ubytované v historickém centru města. Hosté si mohou vstupenky všech kategorií zakoupit prostřednictvím on-line předprodeje s uplatněním slevového kódu, který bude hostům zaslán elektronicky přímo ubytovacím zařízením.

Vstupenky pro občany města

Zvýhodněné vstupné pro občany města je poskytováno od 1. 6. 2024, a to pouze držitelům Karty Krumlováka, která bude pro zájemce poskytována městem Český Krumlov od 30. 4. 2024. O pravidlech a způsobu vydávání Karty Krumlováka budou občané informováni v Novinách města a na stránkách www.ckrumlov.cz

Občané města mají také možnost nákupu zvýhodněné rodinné vstupenky pro občany města (1, nebo 2 + max. 3 děti od 6 do 15 let).

Vstupenky pro občany města je možné zakoupit pouze prostřednictvím on-line předprodeje, nebo v Infocentru na náměstí Svornosti.

Zvýhodněnou vstupenku pro občany města je možné zakoupit i po ukončení předprodeje, a to pouze prostřednictvím on-line předprodeje.

Vstupenky pro studenty a děti od 6 do 15 let

Za studenty se považují držitelé ISIC karet, platné studijní průkazy na dané období.

Rodinné vstupné

Možnost zakoupení rodinné vstupenky pro rodiny s dětmi (2 + max. 3 děti od 6 do 15 let).

Vstup zdarma poskytujeme:

  • Dětem do 6 let
  • Návštěvníkům v autentických historických kostýmech (gotika, renesance)
  • Držitelům průkazů ZTP a ZTP/P

Důležitá upozornění:

Slavnosti pětilisté růže se konají v historickém centru města Český Krumlov a po dobu jejich konání platí povolení zvláštního užívání komunikace a uzavírka pozemní komunikace dle § 24 zákona o pozemních komunikacích. Zároveň Rada Český Krumlov města vydala souhlas vlastníka pozemní komunikace a souhlas s výběrem vstupného na tuto kulturní akci. Práva dle § 24 odst. 4 zákona č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích jsou zachována.

Upozorňujeme návštěvníky, že historické centrum města je v pátek a sobotu uzavřeno pro dopravu. Návštěvníci jsou povinni dodržovat platný návštěvní řád, který je zveřejněn na oficiálních webových stránkách Slavností pětilisté růže.

 

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: