Mapa se načítá / Map is loading

ŠIROKÁ ULICE

15:00 - 21:00

Historický trh v Široké ulici

16:00 - 16:30

Kejklíř Pupa - žonglér a všeuměl žongluje vším možným i nemožným pěšmo i na jednokolce

16:30 - 17:15

Krless - světská středověká hudba v podání známé pražské kapely

17:15 - 17:45

Kejklíř Hop

17:45 - 18:30

Trifikus – stará hudba od středověku až po baroko

18:30 - 19:00

SHŠ Adorea Šermíři Olomouc – Duel - představení plné nadsázky vypráví o setkání italských a německých šermířů, kdy se z obyčejného duelu stává hromadná potyčka s nečekaným vyvrcholením.

19:00 - 19:30

Lakomá Barka – historizující folk a lidové písně v podání českokrumlovské dámské kapely

19:30 - 20:00

Wild Sticks - vystoupení českokrumlovského bubenického souboru

20:00 - 20:45

Benga Čave – vystoupení českokrumlovského romského tanečního souboru

10:00 - 21:00

Historický trh v Široké ulici

10:00 - 10:30

Grál Brno – šermířské a bubenické ukázky - představení pro děti i dospělé v podání brněnské skupiny historického šermu

10:30 - 11:00

Trifikus – stará hudba od středověku až po baroko

11:00 - 11:30

Cetare České Budějovice - studio orientálního tance

11:30 - 12:00

Bratři z Růže – šermířské ukázky

12:00 - 12:30

Krless - světská středověká hudba v podání známé pražské kapely

12:30 - 13:00

In Flamenus - vystoupení orientální tanečnice s hady

13:00 - 13:30

SHŠ Adorea Šermíři Olomouc – Duel - představení plné nadsázky vypráví o setkání italských a německých šermířů, kdy se z obyčejného duelu stává hromadná potyčka s nečekaným vyvrcholením

13:30 - 14:00

SHT Salome - soubor historického tance v tanečních ukázkách

14:00 - 14:30

Amare Romane Čave – vystoupení českokrumlovského romského tanečního souboru

17:00 - 17:30

SHŠ Harcíři z Rokycan – ukázky umění šermu v podání rokycanských šermířů

17:30 - 18:00

SHT Mariane Libčice - taneční soubor od vltavských břehů

18:00 - 18:30

Kejklíř HOP

18:30 - 19:00

BraAgas – písně středověké Evropy

19:00 - 19:30

SHT Campanello – renesanční tance ze zámku i podzámčí

19:30 - 20:00

Trifikus – stará hudba od středověku až po baroko

20:00 - 20:30

Bratři z Růže – šermířské ukázky

20:30 - 21:00

Cetare České Budějovice - studio orientálního tance

10:00 - 16:00

Historický trh v Široké ulici

PRŮVODY

Další informace