Mapa se načítá / Map is loading

PIVOVARSKÁ ZAHRADA

16:00 - 24:00
Krčma u Petrova Voka - dobové a staročeské speciality, pivo z Pivovaru Krumlov, tradiční nápoje

16:00 - 20:00
Al Rašíd - zábavné atrakce od orientu, přes gotiku, baroko a renesanci až po staročeskou pouť

Program – moderuje Miroslav Mareš

16:00 - 16:15

Wild Sticks – českokrumlovští bubeníci

16:15 - 17:00

Trifikus – evropská hudba vrcholného středověku

17:15 - 17:45

Cetare České Budějovice – folklorní orientální tance

18:00 - 19:00

Řemdih – středověká hudba

19:15 - 20:00

Farha – studio orientálního tance Český Krumlov

20:30 - 21:45

Arcus Gothic Music – světská středověká hudba

22:15

Příjezd alegorického průvodu na vorech a příchod nočního ohňového průvodu

Trasa ohňového průvodu: Horní – náměstí Svornosti – Na Louži – Široká – Dlouhá – Latrán – Nové město – Pivovarská zahrada

Trasa ke sledování průvodu na řece Vltavě: Rybářská – lávka pod Plášťovým mostem – Ostrov – Lazebnický most

22:15

Slavnost slunovratu – komponovaný program a zahájení slunovratové slavnosti

Účinkují: Seskupení Proradost, Fedrfechtýři, Grál Brno, Bratři z Růže, Gard, Wildsticks, Regii Caroli regis, Alla Danza, Fioretto, Campanello, Kancioneta, Salome, Farha

23:00

České srdce – keltská hudba, 35. výročí kapely

10:00 - 24:00
Krčma u Petrova Voka - dobové a staročeské speciality, pivo z Pivovaru Krumlov, tradiční nápoje

10:00 - 17:30
Al Rašíd - zábavné atrakce od orientu, přes gotiku, baroko a renesanci až po staročeskou pouť

Program – moderuje Miroslav Mareš

10:00 - 14:15

Jízdárna Petra Voka s exhibicemi na koních

Účinkují: jezdci Stáje Trojan pod vedením Petra Barvíka 

10:00 - 10:30

Dámské sedlo, volnost, čtverylka se spřežením poníků

11:00 - 11:30

Dámské sedlo, carousel

12:00 - 12:30

Uherská pošta, garrocha, trikové ježdění na lonži

13:00 - 13:30

Garrocha, trikové ježdění, práce na dvou lonžích

14:00 - 14:15

Jezdecká čtverylka s frískými koňmi

16:00 - 16:30

Příchod vladaře a m(i)alá rodinná sešlost

16:30 - 17:00

Cetare České Budějovice – folklorní orientální tance

17:00 - 17:30

SHŠ Grál Brno – šermířské a bubenické ukázky

18:00 - 19:00

Lakomá Barka – historizující folk a lidové písně

19:00 - 19:20

Kejklíř Půpa – žonglér

19:30 - 20:30

BraAgas – písně středověké Evropy

20:45 - 21:00

Komedianti na káře – žonglérské představení

21:30 - 22:15

Quanti Minoris – hrad rock, aneb středověký pouliční bigbeat

22:15 - 22:15

Příchod nočního ohňového průvodu a slavnostní ohňové zakončení průvodu

Trasa průvodu: Horní – náměstí Svornosti – Na Louži – Široká – Dlouhá – Latrán – Nové město – Pivovarská zahrada

22:30 - 23:00

FlagArt Monadria – praporová performance s originální videoprojekcí

23:00 - 23:45

In Flamenus a Palitschi – komponovaná ohňová show

PRŮVODY

Další informace